Rrufeja godet futbollistin në fushë (Video)

0

Rrufeja godet futbollistin në fushë (Video)

Ngjarje e rrallë dhe e dhimbshme në futbollin peruan. Në ndeshjen Sport Aguila-Fuerza Minera, e vlefshme për Kupën e Perusë, ka ndodhur një ngjarje tragjike.

Teksa sfida vijonte të luhej normalisht, rrufeja ka goditur futbollistin Joao Contreras, i cili u dërgua me urgjencë në spital.

Gjendja e futbollistit vazhdon të jetë e rëndë. /albeu.com/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »