Rrokulliset mauna në magjistralen Beograd-Shkup afër Preshevës (Foto)

0

Një maune e cila po udhëtontë në magjistralen Beograd-Shkup në drejtim të kufirit të maqedonisë, në orët e paraditës të së shtunës, në pjesën e rrugës mes Bilaçit dhe Preshevës, ka rrëshiqitur duke dalë nga rruga.

kamioni 1

Sipas fotove dhe informacioneve të dërguara nga vizitorët e portalit BujanociNet, të lënduar në njerëz nuk ka patur përveç dëmeve materiale që janë shkaktuar në maune. Sipas këtyre informatave, shkaku i daljes nga rruga thuhet të ketë qenë rruga e rrëshqitshme nga shiu dhe mungesa e koncentrimit të ngasësit. Policia nuk ka bërë të ditur se çfarë ngarkese ka mauna, vetëm se ka thënë që të lënduar nuk ka. Mauna është me targa të huaja, nga fotot duket se është me targa bullgare/BujanociNet/

kamioni 2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »