Rrokulliset kamioni në rrugën Prishtinë-Gjilan (Foto)

0

Në magjistralen Prishtinë-Gjilan, të shtunën në orët e pasdites ka ndodhur një aksident komunikacioni.

rrokulliset-kamioni-n-euml-rrug-euml-n-prishtin-euml-gjilan-foto_hd

Në fotografitë dërguara nga dy lexues të Telegrafit, shihet një kamion i rrokullisur, si dhe një makinë tjetër e tipit “Opel Astra” që ka pësuar dëme në pjesën e përparme.

Aksidenti mësohet të ketë ndodhur rreth orës 17:20.

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com