Rrokolliset një veturë me targa të Bujanocit, tek baja e Doberçanit (Video)

0

Një veturë e tipit Mercedes Benz, me targa të Bujanocit, ka devijuar nga rruga dhe më pasë është rrokullisur, siç njofton policia e stacionit policor të Gjilanit.

Një veturë e tipit Merceds Benz, me targa BU-***-**, është vetë aksidentuar duke u rrokullisur në rrugë, menjëher është njoftuar Policia e kosovës, përderi sa Policia menjëher ka dalur në vendin e ngjarjes duke mirmbajtur rregullin e komunikacionit, dhe për ti ofruar ndihmë, siç shkruan Kamenica Press nuk ka njoftime për të lënduar./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »