Rrënqethëse: Jam i urritur, që dy ditë ha vetëm bar! (VIDEO)

0

Videoja rrënqethëse i një fëmijë të vogël në Siri, i cili tha se që dy ditë është duke ngrënë vetëm bar, ka tronditur mbarë botën.

sociale

Djali, i moshës rreth 5 vjeçare, është regjistruar para një dhomë të errët me mure guri.

Fëmija i frikësuar dhe i pëkëlluar, në pyetjen nëse ai është i uritur, fëmija u përgjigj pozitivisht, transmeton TetovaSot.

Në pyetjen tjetër të kameramanit, sa kohë nuk ka ngrënë ushqim, fëmija iu përgjigj qetësisht: “Dy ditë!”

Pastaj, fëmija i tha kameramanit se shumë dëshiron të kafshojë një bukë të vogël, të cilën “nuk e ka hëngër për një kohë të gjatë”.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com