Rrahje në Ulqin në mes të shqiptarëve dhe serbëve (Video)

0

Indeksonline ka siguruar një video ku disa të ri shqiptarë dhe serbë rrihen në plazhin e vogël në Ulqin pas një fjalosje që kishin në një lokal nate.

Foto

Ngjarja ka ndodhur mbërmjen e kaluar në afërsi të plazhit të vogël ku edhe gjendet disa lokale.

Nga goditjet një person mbetet i shtrirë për toke pa ndenja, mirëpo përkundër kësaj rrahja vazhdon.
Aty shihen shumë njerëz por askush nuk ndërhyn për ta qetësuar situatën. Për më shumë shiheni videon:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »