Rrah mësuesen në mes të klasës, shkonte me burrin e saj (Video 18+)

0

Një grua ka shkaktuar një situatë shokuese në një klasë pasi ka rrahur mësuesen në sy të fëmijëve duke e akuzuar se kishte shkuar me burrin e saj, shkruan “Mirror”.

gruaja

Në një video të regjistruar nga një i pranishëm tregohet se si Laelia Flores nga Meksika ka goditur me grushte dhe shkelma Marcella Villalpando Tovar duke e bërë për të vdekur në dysheme, transmeton Telegrafi.

Të bërtiturat e gruas tregojnë se mësuesja ka pasur një histori dashurie me burrin e saj dhe për këtë ajo duhej të paguante.

“Ajo e kapi për flokësh dhe më pas e gjuante me grushte. Ishte e tmerrshme. Ishin të shokuar por më pas ikëm për të kërkuar ndihmë”-ka thënë Miriam Gracia, një nxënëse 16-vjeçare. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com