Ronela e Samanta e ‘dridhin’ midis Parisi (Video)

0

Po qëndrojnë në Paris. Ronela Hajati dhe Samanta Karavella po i çudisin francezët me talentin që kanë për vallëzim.

RonelaKjo pasi Ronela ka postuar një video në Instagram ku shihet që së bashku me Samantën bënin një vallëzim të ‘çmendur’ midis rrugës në këtë qytet.

Ato i shikonin shumë njerëz të cilët me shumë vëmendje i shikonin shqiptaret se si i dridhnin të pasmet e tyre.

Më poshtë keni videon për ta parë këtë vallëzim. /Indeksonline/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »