Ronaldo nuk kishte në profil foto me fanellë të Realit (Foto)

0

Ronaldo është në qendër të vëmendjes, pas spekulimeve që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Reali.

Më herët u raportua se Cristiano Ronaldo ka larguar nga profili foton me fanellën e Real Madridit, duke rritur edhe më shumë spekulimet për një largim të mundshëm nga “Santiagfo Bernabeu”.

Por tashmë disa media kanë filluar të raportojnë se Ronaldo nuk e ka pasur në profil në Instagram foto me fanellën e Realit dhe se gjithçka që është raportuar lidhur me këtë çështje është e pavërtetë, shkruan “90min”, transmeton Express.

Ai tani ka vendosur në profil një foto me fanellë të Portugalisë, para ndeshjes së parë në Kupën e Konfederatave.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »