Ronaldo nuk kishte në profil foto me fanellë të Realit (Foto)
14:17 | 18 Qershor 2017

Ronaldo është në qendër të vëmendjes, pas spekulimeve që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Reali.

Më herët u raportua se Cristiano Ronaldo ka larguar nga profili foton me fanellën e Real Madridit, duke rritur edhe më shumë spekulimet për një largim të mundshëm nga “Santiagfo Bernabeu”. Por tashmë disa media kanë filluar të raportojnë se Ronaldo nuk e ka pasur në profil në Instagram foto me fanellën e Realit dhe se gjithçka që është raportuar lidhur me këtë çështje është e pavërtetë, shkruan "90min", transmeton Express. Ai tani ka vendosur në profil një foto me fanellë të Portugalisë, para ndeshjes së parë në Kupën e Konfederatave.
Françeska Jaçe