Rona, e gatshme të fluturojë

0

Një ndër zërat më të bukur të skenës shqipe Rona Nishliu ditëve të fundit po qëndron në New York.

RonaGjatë qëndrimit të saj në këtë vend, Rona ka realizuar edhe disa fotografi, por më interesantja ndër to është ajo ku Rona shihet se është duke ecur në një vijë shumë të hollë të një ballkoni dhe dukej sikur po lëshonte vendin ku mbahej me duar e të hidhej poshtë. I gjithë ky guxim ka vetëm një shkaktar.

Është NYC ai që po e frymëzon Ronën të fluturoj. Këtë më së miri e dëshmon edhe shkrimi i saj mbi foto ku thotë se ‘NYC make me fly’. Kjo fotografi nga Bashkim Hasani i cili ka nxjerrë një pozim të mrekullueshëm të këngëtares.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »