Roli i ri i Albano Bogdos: Forcat e Policisë arrestojn dhe nxjerrin nga shtëpia zbathur

0

Albano Bogdo është një ndër aktorët e humorit më të dashur për shqiptarët i cili prej disa vitesh tashmë është pjesë e “Apartamentit 2xl”.

Sot janë publikuar disa foto të Albanos i cili shfaqet duke dalë nga hyrja epallatit i arrestuar nga forcat e policisë.
Banorët e pallatit janë habitur kur kanë parë aktorin duke u nxjerrë me forcë nga shtëpia.
Syri.net që ka publikuar edhe fotot shkruan se arrestimi është bërë si pjesë e një roli që Albano do të ketë në një film që do shfaqet së shpejti dhe forcat e policisë janë gjithashtu aktorë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »