Rogoçic: Konfiskohen gjedhe pa dokumentacion përkatës

0

Në fshatin Roganoçic njësiti policor ka ndaluar veturën Kamion Iveco që drejtohej nga i dyshuari mashkull shqiptar. Gjatë kontrollit është vërejtur se i njëjti ishte duke transportuar shtatë krerë gjedhe pa dokumentacion përkatës dhe mendohet se vijen nga serbia, të cilat janë konfiskuar.
Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »