Rivalitet brenda Tv...? Ja çfarë thotë Alketa Vejsiu për Marina Vjollcën (Foto)
14:50 | 19 Tetor 2017

Së shpejti në Tv Klan fillon emisioni i shumëpritur i moderatores Marina Vjollca. 

Bukuroshja e ekranit pasi la Top Channel do të nisë një rrugëtim të ri për karrierën e saj. Marina ka publikuar në Instagramin e saj një video të promos së emisionit ‘C’est la vi’. Në këtë publikim ka reaguar dhe një prej kolegeve të saj Alketa Vejsiu. “Po të presim të gjithë! Ndriço zemra!” - ka shkruar Alketa duke shuar kështu ndonjë hamendësim se mes tyre mund të ketë ndonjë rivalitet. “Faleminderit shumë shpirt, të dua!” – i është kthyer Marina. ‘C’est la vie’,është programi artistik i cili do të nisë më 22 tetor dhe do të shoqërojë publikun shqiptar për 11 javë.
Rashel Kolaneci
S