Rivalitet brenda Tv…? Ja çfarë thotë Alketa Vejsiu për Marina Vjollcën (Foto)

0

Së shpejti në Tv Klan fillon emisioni i shumëpritur i moderatores Marina Vjollca. 

Bukuroshja e ekranit pasi la Top Channel do të nisë një rrugëtim të ri për karrierën e saj.

Marina ka publikuar në Instagramin e saj një video të promos së emisionit ‘C’est la vi’. Në këtë publikim ka reaguar dhe një prej kolegeve të saj Alketa Vejsiu.

“Po të presim të gjithë! Ndriço zemra!” – ka shkruar Alketa duke shuar kështu ndonjë hamendësim se mes tyre mund të ketë ndonjë rivalitet.

“Faleminderit shumë shpirt, të dua!” – i është kthyer Marina.

‘C’est la vie’,është programi artistik i cili do të nisë më 22 tetor dhe do të shoqërojë publikun shqiptar për 11 javë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »