Rita Ora tregon linjat në të brendshme (Foto)

0

Rita Ora ka vendosur që të ndajë një fotografi nga palestra me fansat e saj. 

Ajo u shfaq  e veshur me tuta palestre dhe dukej shumë seksi deri sa flokët e saj i kishte kapur shumë thjeshtë.

Trupi i saj dukej shumë i formuar dhe me muskuj kurse Rita kohën e fundit ka humbur ca kilogram.

Kurse pas palestrës Rita ka postuar fotografi nga provat e “Emy Awards” ku këngëtarja shqiptare do të jetë nikoqire.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »