Rita Ora tregon linjat në të brendshme (Foto)
14:51 | 11 Nentor 2017
Rita Ora ka vendosur që të ndajë një fotografi nga palestra me fansat e saj.  Ajo u shfaq  e veshur me tuta palestre dhe dukej shumë seksi deri sa flokët e saj i kishte kapur shumë thjeshtë. Trupi i saj dukej shumë i formuar dhe me muskuj kurse Rita kohën e fundit ka humbur ca kilogram. Kurse pas palestrës Rita ka postuar fotografi nga provat e “Emy Awards” ku këngëtarja shqiptare do të jetë nikoqire.

Alba Hoxha