Rita Ora lë me gojë hapur britanikët (Foto)
14:51 | 06 Nentor 2017

Rita Ora u kthye në skenën e “X Factor” mbrëmjen e së dielës për të performuar këngën e saj të re “Anywhere” dhe habiti teleshikuesit britanikë. 26-vjeçarja kishte zgjedhur të dilte vetëm me të mbathura dhe rrjetet sociale “shpërthyen” duke u marrë me të. Një përdorues shkroi në Twitter: “@RitaOra Mendoj se ke harruar të veshësh pantallonat për xfactor?” “Veshja e Rita Orës është homazh për të gjithë ata që kanë harruar rrobat e fizkulturës në shkollë dhe duhet të bëjnë ushtrimet vetëm me mbathje”, bëri shaka një tjetër. Ndërsa një fans postoi këtë shkrim: “Zot i madh! Rita Ora duhet të ketë humbur pantallonat rrugës për në skenë”. [gallery ids="http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/11/Rita-Ora-1.jpg|Rita Ora, i shtyn flakën britanikëve,http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/11/Rita-Ora-2.jpg|Rita Ora, i shtyn flakën britanikëve,http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/11/Rita-Ora-3.jpg|Rita Ora, i shtyn flakën britanikëve,http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/11/Rita-Ora-4.jpg|Rita Ora, i shtyn flakën britanikëve"]
Aurela Hoxha