Rita e gatshme ta ‘kallë’ Abu Dabin

0

Bukuroshja shqiptare Rita Ora ditëve të fundit po qëndron në Abu Dabi. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin ‘Instagram’ ku shihet se ajo ka bërë flokë të kaltra dhe përmes shkrimit të lënë në këtë foto, ajo më pa durim po pret që të merr pjesë në ‘partyn’ që do zhvillohet në plazhet e këtij vendi.

Rita“True Blue for Abu Dhabi by the besties @chrisappleton1@eosborne_makeup beats by the beach!! See you tonight! Everybody be there! I can’t wait!” ishte shkrimi i saj, transmeton Tribuna.

Ndryshe, Rita po ashtu do të jetë pjesë e projektit ‘Projcet Etoiles’ ku do të përforcojë në mesin e yjeve tjera me famë botërore si Miguel, Tinasche e shumë të tjerë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »