Rinija e Bujanocit me aktivitet për të zbukuruar qytetin e Bujanocit (Foto)

0

Aktivizmi qytetarë dhe volunterizmi në përgjithësi do të gjejnë gjithnjë përkrahje tek Komuna e Bujanocit.

Angazhimi i ktyre të rinjëve për të zbukuruar qytetin dhe për t’i dhënë freski cdo pjese të qytetit tonë është për t’u vlersuar lartë, sot nga afër vizitoj edhe kryetari i komunës së Bujanocit Shaip Kamberi aktivitetin e këtyre të rinjëve ku falemderoj për këto aktivitetet, Kamberi i njoftoj këta të rinjë që komuna e Bujanocit gjithmon do të angazhohet për ambientet e komunës së Bujanocit dhe do të mbështesë aktivitetet e tilla. Atmosferë dhe spektër ngjyrash vere në Bujanoc./BujanociNet/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »