Rike Roçi dhe Irida i ‘vënë flakën’ Amsterdamit (Foto)

0

Ato evidentohen si dy tifozet e nxehta të kombëtarës shqiptare. 

Rike Roçi dhe kushërira e saj Irida Oxa kanë publikuar një poto nga Amstërdami. Vajzat sërisht kanë tërhequr vëmendjen me pamjen e tyre sexy.

‘Momentet tona së bashku janë të shumta deh të panumërta’-shkruan Rikja.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »