Rike Roci dhe Irid Oxa, festë të çmendur dhe kërcime provokues (Video)

0

Rikja

Rike Roci, kushërira dhe disa mikesha të tyre kanë zgjedhur që të mblidhen në një shtëpi dhe të kalojnë kohë së bashku.

Në një video publikuar nga Rikja shihet se si vajzat argëtohen dhe kërcejnë.

“Vajza të çmendur në shtëpi”, shkruan Rikja bashkangjitur videos.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »