Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

0

Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net.

Pjesë e festivalit ishte edhe ylli botëror Rihanna, e cila ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj në Los Angeles.

E veshur e tëra me ngjyrë kafe të lehtë, këngëtarja kishte mbathur çizme të gjata dhe me veshjen e gjerë mbulonte kilet e tepërta.

Rihanna është një prej artisteve e cila së fundi i është futur biznesit të grimit, duke lansuar linjën me markën e saj. /Lajmi.net/

 

 

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »