Rezultatet preleminare në komunën e Bujanocit dhe Preshevë, PD-BDL feston fitoren

0

Rezultatet

PRESHEV BUJANOC
PD dhe BDL 470 2430
LPD, PDSH, RD 3909 1177
PVD dhe UDSH 2711 2084
Nagip Taipi 59
Sevdail Hyseni 103

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »