Rezultatet e ditës së dytë të turnirit “BU Cup 2014″

0

Më posht e keni tabelen me rezultatet e ndeshjeve të zhvilluara gjatë ditës së djeshme dhe gjatë ditës së sotme, 15-16.12.2014./BujanociNet/

shorteu

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »