Rezarta Shkurta bëhet bjondinë

0

Këngëtarja Rezarta Shkurta që prej marteses është tërhequr pak nga fusha e muzikes. Gjatë periudhes së pauzes, Rezarta më shumë është marrë me pasionin e saj, fotografinë.

kengetarjaSiç zbulojmë, këngëtarja simpatike tashmë ka ndryshuar edhe stilin e veshjes dhe të flokëve. Rezarta ka rritur flokët dhe është bërë bionde.

Kjo është Rezarta Shkurta e këtyre ditëve, pak më ndryshe se ç’jemi mësuar ta shohim më parë./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »