Rexhepi: Kush rri nën dardhë han dardha

0

Sot komuna e Bujanocit përmes profilit të sajë në facebook ka njoftuar opinionin për asfaltimin e disa rrugëve të planifikuar në fshatin Tërnoc, por Driton Rexhepi Z.v.kryeshef i administratës në komunën e Bujanocit, i ka dhënë prioritet asfaltimit të rrugës së fqinjëve duke e lënë rrugën e tij të pa asfaltuar, me këtë aktë Rexhepi ka dëshmuar se qeverisja lokale nuk ka prioritetet për asfaltimin e rrugëve të drejtorëve, dhe simpatizantëve por ka prioritet për rregullimin e mirqenjës dhe infrastrukturës lokale për qdo qytetarë të komunës së Bujanocit.

Rexhepi ka ironizuar me profilet dhe mediat fantome në rrjetet sociale duke akuzuar pushtetin lokal për projektet e infrastrukturës në personat të lidhur me pushtetin, por kjo ka dëshmuar se Rexhepi i ka dhënë prioritet asfaltimit të rrugës të fqinjëve, më poshtë mund ta lexoni postimin në profilin e Dritan Rexhepit, zv.kryeshef i administratës komunale/BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »