Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A

0

Edhe pse nuk shënuan në fundjavë, Immobile dhe Icardi mbesin në krye të renditjes.

Immobile nuk gjeti golin në barazimin në derbin ndaj Romës, ndërsa Icardi po ashtu në përballjen në udhëtim te Atalanta.

Renditjen e golashënuesve më të mirë në Serie A e gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »