Reli, Barcelona dhe United, e duan yllin e gjigantit evropian

0

Delle Alli e konsideron si opsion largimin nga Tottenhami.

Mesfushori anglez është i gatshëm që të largohet na ‘Spursat’, pasi tashmë është në dijeni për ofertat e gjigantëve evropian.

Real Madrid, Barcelona dhe Manchester United, janë klubet që e duan Delle Allin në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Mesfushori anglez është i gatshëm që të largohet, andaj Tottenhami kërkon 150 milionë euro nga shitja e tij./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »