Reklama e volkswagenit i mahint të gjith shuferët në rrugë (Video)

0

Një relklam e bër nga Kompania e automobilëve volkswagen, ka manhitur të gjith njerëzit dhe shoferët në rrugë.

rimorkijo

Kompania kishte krijuar një rimorkijo te mbshtjellur me gjam dhe me foli nga jasht e bardhë dhe nga brenda e tejdukëshme, pas rimorkijos është lidhur një automjet i kompanis volkswagen, ku rimorkijo po tërhiqëte automobilin.

Kjo reklam është bër në rrugët e qytetit, parkinge dhe vende të tjera ku të gjith njerëzit mbetëshin të habitur se si një shofer i automobilit volkswagen po ngiste sa bukur një automjet me rimorkijo, po ngiste mbrapsht./BujanociNet/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »