Reklama e nxehtë “50 Shades” shqiptar në DigitAlb, Ilda Bejleri rrëfen reagimin e prindërve

0

Moderatorja e mirënjohur e SuperSport, Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat e fundit në spotin më të ri të DigitAlb të realizuar me rastin e Shën Valentinit.

Ilda aty shfaqet tejet ‘hot’, por kjo gjë sigurisht se vështirë është pranuar nga familja, posaqërisht prindërit.

E lidhur me Insta-live, ajo ka folur rreth kësaj pjese ku tregon se i ka bindur ata duke ju thënë se është fytyrë e ekranit dhe se publikut duhet t’i servojë çka ata pëlqejnë. “Pasi i binda e kuptuan”,- tha ajo.

“Unë u thashë se jam një personazh i njohur i ekranit dhe publikut duhet t’i japësh atë që do. Një nga kritiket ishte mami që më tha “si do dali babi poshtë tek llotot”, (qesh) sepse babi im i ka qejf skedinat”, rrëfeu bukuroshja.

KLIKO KËTU PËR TË PARË VIDEON NË YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=YqTCrlmdjrI

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »