Reja e Remzie Osmanit i le në hije nuset tjera (Foto)

0

Quhet Gëzime Krasniqi dhe është e dashura e djalit të këngëtares Remzie Osmanit, Hamit, i cili duket se ka shije të mirë.

Gëzimja tashmë ka nisur ta marr vëmendje nga mediat, ndonëse pa bërë ndonjë gjë, thjesht sepse është e dashura publike e djalit të një këngëtareje.

Një është e vërtet e madhe, Gëzimja po duket bukur dhe ka gjasa ti bëjë konkurrencë të denjë nuseve tjera të famshme, shkruan “Kosovarja”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »