Regjistrimi në fakultetin ekonomik në Bujanoc i hapur deri më 14 korrik

0

Fakulteti ekonomik i Suboticës, në Paralelen e saj në Bujanoc njofton të gjithë të interesuarit se afati për aplikimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2017/18 ka filluar prej datës 30.06. dhe zgjatë deri më 14.07.2017.

Për të gjitha informatat shtesë rreth studimeve dhe regjistrimit në këtë fakultet mund ti merrni në Paralelen e fakultetit apo tek Ermal Rexhepi në këtë numër të telefonit 062/474061, njofton
Shërbimi për media.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »