Redon Makashi: Nuk do të bëj dasmë kurrë

0

Ai rrallë herë flet për jetën private. 

Redon Makashi ka qenë i ftuar këtë mëngjes në “Wake Up” ku u ngamcua nga moderatorët për dasmën e tij.

Kanë qenë disa alternativa të hedhura nga Isli dhe Ori, si për shembull të këndoj vetë në dasmë, apo të bëj një koncert në shesh, por përgjigja e Redonit ka qenë e thjeshtë.

“Nuk do bëj dasmë fare!”, u shpreh Redoni.

Ai shprehet se në kohët e sotme dasmat janë bërë shumë shoqërore, jo si dikur që kanë pasur tradita.

Redoni njihet për zërin e tij të shkëlqyer dhe hitet e mëdha.

“Më lër të fle” është prej këngëve më të pëlqyera të tij. /TCH/

The post Redon Makashi: Nuk do të bëj dasmë kurrë appeared first on Telegrafi.

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »