Realizoi ëndrrën duke e prekur Ronaldinhon, sot luan te gjiganti anglez (Foto)
10:01 | 15 Maj 2015

Mesfushori i Manchester United, Ander Herrera, ka publikuar në rrjetet sociale një fotografie nostalgjike për të, që daton para shumë vitesh. foto Herrera, ka publikuar një fotografi kur ishte fëmijë, me ish yllin e Barcelonës, Ronaldinho. E gjitha kjo ka ndodhur kur Herrera ishte pjesë e Zaragozas në Spanjë, ndërsa rastin për t’u fotografuar me Ronaldinho, e kishte shfrytëzuar gjatë një ndeshje mes Zaragozas dhe Barcelonës./Indeksonline/
Françeska Jaçe