Realizoi ëndrrën duke e prekur Ronaldinhon, sot luan te gjiganti anglez (Foto)

0

Mesfushori i Manchester United, Ander Herrera, ka publikuar në rrjetet sociale një fotografie nostalgjike për të, që daton para shumë vitesh.

foto

Herrera, ka publikuar një fotografi kur ishte fëmijë, me ish yllin e Barcelonës, Ronaldinho.

E gjitha kjo ka ndodhur kur Herrera ishte pjesë e Zaragozas në Spanjë, ndërsa rastin për t’u fotografuar me Ronaldinho, e kishte shfrytëzuar gjatë një ndeshje mes Zaragozas dhe Barcelonës./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »