Reali, PSG-ja dhe United e duan yllin e gjigantit nga Serie A
15:29 | 17 Maj 2018
Lazio është vërshuar nga shumë oferta në këto javë për Sergej Milinkovic-Savic.

Klubi italian po mundohet që ta mbaj mesfushorin serb në skuadër duke ia rritur vlerën, por që e di se nuk do të mund ta mbaj.

Real Madridi, Manchester United dhe PSG, janë tri klubet që e duan Sergej Milinkovic-Savic, ndërsa Igli Tare e ka zbuluar vlerën e tij, përcjell ORAinfo.

Sipas Tares, mesfushori serb vlen plot 90 milionë euro dhe skuadra që i do shërbimet e tij duhet të paguaj këtë shumë./ORAinfo/

Kejvina Kthella
S