Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Real Madrid nuk dorëzohet për Mbappen, ja çfarë bën tani
15:29 | 17 Maj 2018

Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez Kylian Mbappen.

Real Madridi po e mendon një transferim të madh.

“Los Blancos” kërkojnë me ngulm Kylian Mbappen e PSG-së, përcjellë Lajmi.

Sipas “Sport”, Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez.

PSG kërkon 180 milionë euro dhe Reali po provon të ulë çmimin.

Edlira Rukaj
S