Real Madrid nuk dorëzohet për Mbappen, ja çfarë bën tani

0

Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez Kylian Mbappen.

Real Madridi po e mendon një transferim të madh.

“Los Blancos” kërkojnë me ngulm Kylian Mbappen e PSG-së, përcjellë Lajmi.

Sipas “Sport”, Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez.

PSG kërkon 180 milionë euro dhe Reali po provon të ulë çmimin.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »