Real Madrid – Liverpool, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

0

Real Madridi e ka mposhtur në finale të Ligës së Kampionëve Liverpooli.

Skuadra spanjolle e fitoi garën më të madhe në Evropë për herën e tretë me radhë me rezultat 3 me 1.

Natyrisht se lojtari i ndeshjes ishte Gareth Bale, që shënoi dy gola, duke u vlerësuar me notën 8.6, përcjell ORAinfo.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte portieri i Liverpoolit, karius, që mori notën 4,4.

Më poshtë mund të shikoni notat e të gjithë lojtarëve./ORAinfo/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »