Real Madrid ka identifikuar futbollistin që mund të transferohet në Santiago Bernabeu.

0
Los Blancos janë të interesuar për sulmuesin e talentuar të Tottenhamit, Harry Kane.Real Madrid vazhdon të hulumtojë tregun në kërkim të atyre që mund të jenë përforcimet e ardhshme në Santiago Bernabeu.Dhe, sipas portalit “Fichajes”, gjiganti madrilen ka identifikuar një futbollist i cili mund të jetë i dobishëm për ekipin e Carlo Ancelottit.E, ai është sulmuesi i talentuar i Tottenhamit, një prej futbollistëve më të dalluar deri më tani gjatë këtij sezoni, sulmuesin Harry Kane.21-vjeçari është shndërruar në yll të ri të Premierligës dhe ai ka filluar të konsiderohet si pasardhës i Karim Benzemas, i cili është kritikuar për nivelin e paraqitjeve të tij në periudhën e fundit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »