Real dhe Tottenham ndajnë pikët

0

Real Madrid ka marrë vetëm një barazim 1:1 me Tottenhamin në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Real Madridt është ndalur në Santiago Bernabeu nga Tottenham, duke barazuar 1:1 në kuadër të Grupit H.

Tottenham kaloi në epërsi me autogolin e Raphael Varane, ndërsa Reali barazoi në 1:1 me Cristiano Ronaldon nga pika e bardhë.

Pas këtij barazimi, Tottenham mban vendin e parë në grup me 7 ikë, aq sa ka edhe Real Madrid. /Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »