Reagimi i tmerruar i vogëlushes, kur pa babin e saj me mjekrën e hequr (Video)

0

Një vogëlushe nuk e priti mirë ndryshimin drastik të të atit të saj, i cili brenda pak minutash shfaqet me dy pamje të ndryshme.

mjekraReagimi i vogëlushes ka tërhequr mijëra klikime në videon e postuar në rrjetet sociale. Në të fillimisht i ati shfaqet duke luajtur ‘Taaa…’ me mjekrën e pa hequr, ndërsa pak më vonë vendosi që lojën me peshqirin në kokë ta vazhdonte me mjekrën e hequr.

Reagimi i vogëlushes është epik. Ajo shtanget para “të panjohurit” dhe pavarësisht thirrjeve të njëjta dhe të vazhdueshme të babait të saj për pak momente nuk reagon, ndërsa më vonë shpërthen në lot. /tetovasot/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com