Reagimi i gjyshes kur dëgjon nipin të këndoj këngën që ajo shkroi para 30 vitesh (Video)

0

Një video që po qarkullon në rrjete sociale i ka bërë me lot ata që e kanë shikuar.

Është ky reagimi i një të moshuare e cila posa dëgjon nipin duke kënduar këngën e saj që e kishte shkruar para 30 viteve ajo mbulon fytyrën me duar e fillon të qaj nga emocionet për katër minuta të plotë, shkruan Daily Mirror, transmeton Indeksonline.

Nipi i saj , Travis Ryan Smith nga Anglia, e poston videon e gjyshes së tij në facebook duke thënë se muzika sjell të mirën tek njerëzit.

“Muzika me të vërtetë mund të sjellë të mirën tek njerëzit. E kam parë vërtet këtë përmes kësaj këngë” ka shkruar ai.

Në video, gjyshja e Travis është aq emocionuar sa që ajo fillon të këndojë tekstin, duke i ngritur emocionalisht duart në qiell dhe vazhdon të qajë.
Travis dhe babai i tij Robert ndanë videon në Facebook dhe deri më tani është ndarë më shumë se 60.400 herë, me qindra njerëz duke komentuar.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com