Rasti jetësor i Shaqirit

0
Xherdan Shaqiri po kalon nëpër momente të vështira në Inter. Futbollisti kosovar ka përfunduar në bankinë në ndeshjet e fundit edhe pse pati një debutim shpërthyes te “Nerazzurri”.
ssssss
Mirëpo, gjilanasi e ka rastin e madh për t’i shuar zërat, pasi pritet të luajë nga fillimi të shtunën që vjen ndaj Juventusit, duke e pasur parasysh se Hernanes është i diskualifikuar dhe Guarin i lënduar.

Prandaj, kjo ndeshje përfaqëson një mundësi të artë për përfaqësuesin zviceran, i cili ka luajtur vetëm në pjesën e dytë në gjashtë ndeshjet e fundit. Madje, së fundmi flitet se ai mund të largohet nga Interi gjatë verës. /Zëri/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »