Rast të dytë nuk keni: Këtë libër duhet ta lexoni brenda 24 orëve! (Video)

0

Rast të dytë nuk keni: Këtë libër duhet ta lexoni brenda 24 orëve! (Video)

Teknologjia moderne, rrjetet sociale dhe risitë e tjera që janë aktualisht në trend, kanë hedhur poshtë vlerat e vërteta, të tilla, si librat.

Ndoshta kjo është një ide brilante dhe sugjerim për ata që heqin dorë lehtë nga leximi dhe ndërpresin së lexuari ndonjë libër pasi shfletojnë “shtatë-tetë” faqe.

Seria e kufizuar e librit “Private Vegas” me autor, James Patterson, ka aftësi të mahnitshme dhe unike që të vetëdigjet pas një kohe të caktuar, përkatësisht ka një afat kohor të leximit, transmeton Telegrafi.

Njëmijë konsumatorët e parë do ta marrin falas një kopje të librit, i cili është caktuar që të “zhduket” pas 24 orësh. Lexuesit do të jenë në gjendje që të shohin numërimin mbrapsht në krye të librit.

A do ta blini këtë libër, i cili kushton vetëm 294 mijë dollarë?

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »