Rashiq: Jabllanoviq duhet të japë dorëheqje morale

0

Rashiq: Jabllanoviq duhet të japë dorëheqje morale

Ish-ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Nenad Rashiq, në emisioni Info Magazine të Klan Kosovës, ka thënë se ministri Aleksandër Jabllanoviq duhet të japë dorëheqje morale për shkak të gjitha tyre që kanë ndodhur.

Sipas Rashiqit, Lista Serbe është në duar të Beogradit.

“Ata veprojnë sikur nuk jetojnë këtu, por jetojnë në Serbi”, tha ai.

Rashiq thekson se serbët e Kosovës duhet të jenë autoktonë, ndërsa rruga e tyre nuk duhet të jetë as Beogradi e as Prishtina, por Brukseli.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »