Rashel tregon sa do të ishte e suksesshme nëse nuk do t’i ekspozonte të pasmet! (Video)

0

Në emisionin e fundit tek “Shiko Kush Luan” tek Luana Vjollca mysafirë ishin edhe Ermal Fejzullahu e modelja Rashel Koleneci, shkruan Indeksonline.
Të dy këta është dashur t’ia bëjnë disa pyetje njëri-tjetrin.

Derisa Rashel e pyet Ermalin se nëse do të ishte single cilën femër shqiptare do ta zgjedhte, por ai me shaka e përmendi bashkëshorten dhe fëmijët, duke mos iu përgjigjur pytjes.

Ndërsa Ermali e pyeti Rashelin se sa sukses do të kishte nëse nuk do t’i ekspozonte vithet në çdo foto, derisa ajo i përgjigjet: Tash ai është një plus, besoi suksesin do ta kisha edhe pa ato, mvaret se çfarë karakteri ki dhe sa të pranon kamera.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »