‘Rapsodia’ Enca (Video)

0

Enca

Enca Haxhia i ka publikuar disa video në rrjetet sociale, ku shfaqet ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja shqiptare ka të vënë plis në kokë dhe një çifteli në duar.

Ajo madje bën disa performanca me çifteli në stilin e një rapsodeje.

“Koha të bëhem tradicionale”, shkruan në përshkrimin e njërës prej videove. /Telegrafi/


----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »