Rama dhe Thaçi e anuluan vizitën në Maqedoni

0

Edi Rama dhe Hashim Thaçin e anuluan vizitën për në Maqedoni e cila duhej që të realizohej me 14 maj, transmeton zhurnal.mk

Rama Thaqi

Mediat në Shqipëri dhe në Kosovë informuan se vizita është anuluar për shkak të gjendjeve në Maqedoni. Rama dhe Thaçi sipas paralajmërimeve, duheshe që të arrijnë në Tetovë ku në USHT u patë caktuar që t`i jepet titulli Honoris Kausa.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com