“Raba” sërish me foto artistike në të brendshme (Foto)

0

Aktorja e njohur Gresa Pallaska, këto ditë ka ‘vërshuar’ me imazhe në rrjete sociale. 

Bukuroshja është shfaqur sërish, shkruan Indeksonline.

E ulur mbi një dru, vetëm në të brendshme dhe një mantelë të transparente mbi. Ajo nuk ka kaluar pa marrë sërish vëmendjen e publikut.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »