Qumili dhe Sabria bëhen bashkë? (Foto)

0

Dy aktorët e njohur që një kohë ishin shumë në trend bëhen përsëri bashkë.
foto123Sabri Fejzullahu dhe Sevdai Radogoshi janë bërë bashkë në një koncert në Skandinavi.
Ndonëse shumë njerëz kanë pasur paragjykime se mes tyre ka rivalitet, kjo foto tregon të kundërtën. /Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »