Qesharake: I ofenduar nga ndarja, ia preu ish të dashurës të gjitha gjërat në gjysmë (Foto/Video)

0

Si tejkalohet një ndarje në kohën e internetit?

qesharake-i-ofenduar-nga-ndarja-ia-preu-ish-t-euml-dashur-euml-s-t-euml-gjitha-gj-euml-rat-n-euml-gjysm-euml-foto-video_hd

1. Postoni në Facebook fotografi ku dukeni të mërzitur dhe shkruani thënie melankolike!

2. Bllokojeni llogarinë e ish të dashurës, që të mos e shihni më!

3. Preni të gjitha gjërat e saj në gjysmë, fotografojini dhe postojini në internet, sepse asgjë nuk thotë më shumë se kjo “të urrejë dhe nuk dua të shohë më kurrë në jetë”!

Po që se jeni si ky burrë nga Gjermani, do të harroni opsionin e parë dhe të dytë, dhe do të shkoni direkt tek i treti, transmeton Telegrafi.

“Faleminderit Laura për 12 vite të bukura të jetës”, ka shkruar ai në videon që e ka postuar në YouTube, ku tregon se si i ka prerë gjësendet e ish të dashurës. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »