Qëndron mbi flakë dhe nuk digjet (VIDEO)

0

Qëndron mbi flakë dhe nuk digjet (VIDEO)

Një murg nga Tailanda në mënyrë paqësore është lutur mbi një enë të madhe e mbushur me vaj të vluar.

Ai qëndron i ulur kurse flaka ia përshkon krejt trupin por ai nuk digjet. Ndjekësit e tij besojnë se për shkak të fuqive magjike ai nuk mund të digjet nga flaka.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »