PVD përdor objektin e KNSH për interesa partiake

0

Militantent e partis pëer veprim demokratik një ditë para mbajtes së zgjedhejeve për këshill nacional kombëtarë jan duke përdorur objektin e këshillit nacional kombëtar, si shtabë zgjedhor për zgjedhejet e nesërme.
KNSHSiq ka mësuar portali bujanocinet të gjitha prëgaditjet për ditën e nesërme Partia për veprim demokratik është duke i bërë në objektin e KNSH-së dhe kështu është duke thyer qdo rregull demokratik duke përdor një objekt instutucional për interesa personale dhe partikae./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »